Ruh Eşi Testi ile İlişki Karakterini Belirliyoruz

Ruh Eşi Testi ile önce ilişki karakterini belirliyoruz ve önce kendini daha iyi tanımana yardımcı oluyoruz. Ruh eşi testi ile sadece ilişkilerdeki karekterini belirlemiyoruz aynı zamanda ideal eş profilini de çıkartıyoruz. Bir başka deyişle seni öz güveni yüksek, kendinden emin ve ne istediğini bilen bir eş adayı olacak şekilde ilk buluşmaya hazırlıyoruz. 

 

Hadi şimdi aşağadaki butona tıkla ve hemen Ruh Eşi Testi’ni al. Testi aldıktan sonra test linki hemen aktif e posta adresine gönderilecektir. Bu link üzerinden sadece 10 dakikanı ayırarak Ruh Eşi Testi’ni doldurabilirsin. Testi tamamladıktan sonra ilişki karakterin belirlenecek ve sana özel detaylı raporun 48 saat içersinde hazırlanarak e posta adresine gönderilecektir.

Slide

Ruh Eşi Testi Nedir?

Ruh Eşi Analizi testi alt yapısı Dünya İnsan Tipolojileri Derneğinin belirlediği İnsan Davranış Kalıpları baz alınarak ve dünyanın ilk NLP Trainer NLP Eğitmeni, Uluslararası NLP Birliğinin Başkanı ve INLPTA Ortak kurucularından olan değerli hocamız Dr. Wyatt Woodsmall ile kıymetli eşi Marilyne Woodsmall’ın birlikte oluşturduğu Davranış Kalıplarının Gücü adlı eserden referans alınarak oluşturulmuştur. Ruh Eşi Testini Doldurun. 10 dakikadan az süren, yüksek farkındalık sağlayıp, hayata ve ilişkilere bakış açını belirleyen eğlenceli bir testtir.

Ruh Eşini Bul

Eş, Anne, Evlat, Kardeş, Dost,
Sosyolog, NLP Master, Hukukçu, İşletmeci, Girişimci,
İlişki Perisi Marka Kurucusu

Merhaba,
Ben, İlişki Perisi, Çağla Demirer GÜR.

Kendi ruh eşimi bulup 3 ayda nikah masasına oturmuş, biri kendi doğurduğum iki çocuk Annesiyim.

Türkiye ve Almanya’da İşletme Lisans ve Master Eğitimlerimi tamamladıktan sonra uluslararası şirketlerde çeşitli görevlerde bulundum.
Ardından İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Lisans, INLPTA Uluslararası NLP Master, Koçluk, Mentörlük ve ICF Nefes Koçluğu eğitimlerimi, İşletme ve halen devam etmekte olan Hukuk eğitimlerimle birleştirme kararı aldım.

Proje ekibim; sevgili eşim, hem hayat hem iş ortağım Alper,
kıymetli hocam, proje danışmanım NLP Trainer Borkan ve
değerli yazılım & MAGIC (dijital pazarlama) çözüm ortağım Alihan’ın destekleri ile,
bir tanecik kızım Peri’nin ismini taşıyan “İlişki Perisi” markasını oluşturdum.

2016 yılından bu yana Dengeli ve Sağlıklı İlişkiler Yaratmak üzerine yaptığım çalışmalar ve seminerler ile insanların yaşamlarında dönüşümler sağlayarak ruh eşini bulmalarına, ilişkilerini yeniden dizayn etmelerine destek oluyorum.

iliski-perisi-cagla-demirer-gur

Çağla Demirer Gür
İlişki Perisi

ruh eşini bul

İlişki Perisi ile aradığı aşkı, mutluluğu ve huzuru bulanlara sorduk!

Slide