İlişki Koçu ile Ruh Eşini Bul

Eşimle anlaşamıyorum, sevgilimle uyum sorunu yaşıyorum, ayrılık sürecini atlatmak istiyorum ya da aradığım ruh eşini bulamıyorum diyorsanız, tam zamanında ilişki koçu Çağla Demirer Gür’e ulaştınız

Ruh eşini bularak sağlıklı ve mutlu ilişkisine kavuşan, doğru sandığı ilişkisinin hata olduğunu anlayıp bitiren, boşanma kararı ile gelip evliliğini mutlu şekilde devam ettirmeyi başaran, yıllardır veremediği ayrılık veya boşanma kararını vererek ilişkisini sağlıklı şekilde sonlandırarak kendine yeni bir hayat dizayn eden pek çok kişiye sihirli değneğimle dokundum.

Evlilik asla tesadüfe bırakılmayacak kadar önemli ve hayatta verdiğimiz en hassas karar;

Çünkü eş seçerken sadece bir eş seçmiyor; ömrümüzün kalanını, geleceğimizi tasarlıyor; dünyaya gelecek çocuklarımızın kaderlerini belirliyoruz.

Eğer evlilik okula tabi olsaydı, dünya çok daha mutluluk ve başarı dolu bir yer olurdu.

İlişki Perisi Markam ve Yaşam Dönüşüm Okulu projem ile toplumda olabildiğince çok ilişkiye sihirli değneğimle dokunmayı hedefliyorum. Dengeli ve iyi tasarlanmış ilişkiler yaratmak, sağlıklı evlilikler yaratmaktır. Sağlıklı evlilikler ise sağlıklı nesiller, çocuklar ve sağlıklı bir toplum yaratmaktır.

Kendi sihrinizi yaratacağınız bir yaşamı birlikte dizayn etmek dileğiyle,

Sevgiler, Çağla Demirer GÜR

Ruh Eşini Bul

Eş, Anne, Evlat, Kardeş, Dost,
Sosyolog, NLP Master, Hukukçu, İşletmeci, Girişimci,
İlişki Perisi Marka Kurucusu

Merhaba,
Ben, İlişki Perisi, Çağla Demirer GÜR.

Kendi ruh eşimi bulup 3 ayda nikah masasına oturmuş, biri kendi doğurduğum iki çocuk Annesiyim.

Türkiye ve Almanya’da İşletme Lisans ve Master Eğitimlerimi tamamladıktan sonra uluslararası şirketlerde çeşitli görevlerde bulundum.
Ardından İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Lisans, INLPTA Uluslararası NLP Master, Koçluk, Mentörlük ve ICF Nefes Koçluğu eğitimlerimi, İşletme ve halen devam etmekte olan Hukuk eğitimlerimle birleştirme kararı aldım.

Proje ekibim; sevgili eşim, hem hayat hem iş ortağım Alper,
kıymetli hocam, proje danışmanım NLP Trainer Borkan ve
değerli yazılım & MAGIC (dijital pazarlama) çözüm ortağım Alihan’ın destekleri ile,
bir tanecik kızım Peri’nin ismini taşıyan “İlişki Perisi” markasını oluşturdum.

2016 yılından bu yana Dengeli ve Sağlıklı İlişkiler Yaratmak üzerine yaptığım çalışmalar ve seminerler ile insanların yaşamlarında dönüşümler sağlayarak ruh eşini bulmalarına, ilişkilerini yeniden dizayn etmelerine destek oluyorum.

iliski-perisi-cagla-demirer-gur

Çağla Demirer Gür
İlişki Perisi

İlişki Kararkterini Keşfet

Önce kendini tanımanı sağlıyoruz. Ruh eşi testi ile ilişkilerdeki karekterini ve ideal eş profilini çıkartıyoruz. Dolayısıyla ilk buluşmada özgüvenin artıyor!

Ruh eşini Bul

Ruh Eşini Bul

Ruh Eşi Analizini doldurdun. Böylece ilişki karakterini belirledin. Ruh eşini bulmak için ilk adımı sağlam atman amacıyla, ideal eşinin profilini de belirliyoruz.

Yaşam Dönüşümünü Başlat

Karakterine ve hayallerine uygun hedefi ardından da ideal eşi belirliyoruz. Daha sonra ona ulaşman için yaşam dönüşümünü başlatıyoruz.

Slide

İlişki Perisi Nasıl Çalışır?

3 adımda önce kendinizi daha iyi tanımanızı ve daha sonra ideal eşinizin karakterinin nasıl olması gerektiğini bulursunuz. Seçeneklerinizi daha iyi değerlendirir ve hayallerinize kısa zamanda kavuşursunuz.
ruh eşini bul

İlişki Perisi ile aradığı aşkı, mutluluğu ve huzuru bulanlara sorduk!

Slide