İlişki Perisi Nasıl Çalışır?

İlk buluşmadan ruh eşine sihirli yolculuk!

İlişki Kararkterini Keşfet

Önce kendini tanımanı sağlıyoruz. Ruh eşi testi ile ilişkilerdeki karekterini ve ideal eş profilini çıkartıyoruz. Dolayısıyla ilk buluşmada özgüvenin artıyor!

Ruh eşini Bul

Ruh Eşini Bul

Ruh Eşi Analizini doldurdun. Böylece ilişki karakterini belirledin. Ruh eşini bulmak için ilk adımı sağlam atman amacıyla, ideal eşinin profilini de belirliyoruz.

Yaşam Dönüşümünü Başlat

Karakterine ve hayallerine uygun hedefi ardından da ideal eşi belirliyoruz. Daha sonra ona ulaşman için yaşam dönüşümünü başlatıyoruz.

İlk adıma İlişkiperisi’ne özel insan desenlerinin gücüyle hazırlanmış karakter analizini çözerek başlanır. Bu analiz sonucunda önce kendi ilişki karakterini çıkartıp ideal eş profilini keşfetme yolunda ilk adımı atmış olursun. İlişkilerde özgüven önce kendini tanımaktan geçer.
Ruh Eşi Analizi testi alt yapısı Dünya İnsan Tipolojileri Derneğinin belirlediği İnsan Davranış Kalıpları baz alınarak ve dünyanın ilk NLP Trainer NLP Eğitmeni, Uluslararası NLP Birliğinin Başkanı ve INLPTA Ortak kurucularından olan değerli hocamız Dr. Wyatt Woodsmall ile kıymetli eşi Marilyne Woodsmall’ın birlikte oluşturduğu Davranış Kalıplarının Gücü adlı eserden referans alınarak oluşturulmuştur.
10 dakikadan az süren, yüksek farkındalık sağlayıp, hayata ve ilişkilere bakış açını belirleyen eğlenceli bir testtir.
Bu testi dikkatli bir şekilde doldurman kendini daha iyi tanıman ve ilişki karakterini belirlemen için atacağın ilk adımdır.
Ruh Eşi Analizi testini hemen doldur ve ruh eşini bulmak için ilk adımını sağlam at!

Ruh Eşi Analizi Testine Hemen Başla >> ÜCRETSİZ

Ruh Eşi Analizi ile ilişki profilini belirledikten sonra İlişki Perisi ile bire bir çalışarak ideal eşini bulma hayallerini gerçekleştirir veya mevcut ilişkini mükemmel seviyeye çıkartmak için hayatını dönüştürmeye başlarsın.

Bu adımda İlişki Perisi ile 2 tane yüzyüze görüşme yapacaksınız. İlk görüşmede daha detaylı karakter analiziniz ve ilişki profliniz online görümede size aktarılır . İkinci görüşmede ruh eşinizin profili çıkartılır ve onu bulmanıza engel olan faktörler ortaya çıkartılır. 
Hayatta daha önce sen veya birileri tarafından denenmiş şeyleri en baştan denemeye ve tesadüfe bırakmaya yer yok! Zaman ve Enerji insanın sahip olduğu en kıymetli değerler.
Hayat arkadaşını dizayn etmek için İlişki Perisi ile Sihirli Dönüşüme Hazırlık çalışmaları yaparak sende hayalini kurduğun başarılı, mutlu, güçlü ilişkiye kavuşacaksın.

Yaşam Dönüşüm Eğitim Programı sayesinde gerçekleştirdiğin değişimler bir süre sonra hayatında kalıcı hale gelmeye başlar. Değişim kolay değildir; kolay olsa herkes yapardı!

Bu adımda Sihir Okulu grup çalışmalarına katılarak İlişki Koçluğu ile ruh eşinizle karşılaştığınızda onu hem nasıl elinizde tutacağınızı hem de onun size olan ilgisini nasıl artıracağınızı öğreneceksiniz. Sihir okulu iki ayrı grup çalışması ve bir geri bildirim toplantısından oluşur. 


Sıra değişim sonrası hayatın dinamiklerine ayak uydurmayı öğrenmekte…
Hedefimiz herhangi bir ilişki değil; Dengeli ve Sağlıklı bir ilişki, unutma!
Mutlu ve göz alıcı ilişkiye giden yolda son adımdasın.
Sihir Okulu’nun öğrencisi olup İlişki Perisinin sihirli teknikleri ile hayatında kendi sihrini yaratacaksın.

ruh eşini bul

İlişki Perisi ile aradığı aşkı, mutluluğu ve huzuru bulanlara sorduk!

Slide